Ünlü sunucu Ece Erken, Beşiktaş’ın Gençlerbirliği’ne mağlup olması sonrası yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Eren’in paylaşımına çok sayıda yorum gelirken, Erken’in ise gelen bazı yorumlara yanıt verdiği görüldü.

Beşiktaş taraftarı olmasıyla bilinen ve bir dönem Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Şafak Mahmutyazıcığoğlu ile aşk yaşamasıyla gündeme gelen ünlü sunucu Ece Erken, siyah beyazlıların Gençlerbiliği’ne mağlup olması sonrası attığı tweet nedeniyle taraftarların tepkisini çekti.

Erken, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi hedef alarak, “twitterla gelen twitterla gider güçlü!başgan!” dedi.

Ece Erken'in aşk yaşadığı Beşiktaşlı eski yönetici Şafak Mahmut Yazıcıoğlu, daha önce Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye yönelik yaptığı sert paylaşımlarla gündeme gelmişti. Şafak Mahmut Yazıcı ile Ahmet Nur Çebi daha sonra arasının düzeldiği iddia edilirken, şimdi de Ece Erken'in yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Ece Erken’in yaptığı paylaşımdaki “twitterla gelen twitterla gider” ifadesinin arka planında ise Çebi’nin başkan olarak seçildiği olağanüstü kongre öncesinde kulüp içinden bir ismin Çebi’den oy karşılığı para istediği ve Çebi’nin bunu kabul etmediğine yönelik tweetler atılmasının olduğu belirtiliyor. Söz konusu paylaşımlar sonrası seçimin seyrinin değiştiği ve gelen tepki oyları sonrası Çebi’nin başkan olduğu vurgulanıyor.

Ece Erken’in yaptığı paylaşıma bir çok Beşiktaş taraftarı yorum yazdı. Bazı taraftarlar Erken’i desteklerken, bazıları ise sert tepki gösterdi. Öte yandan Ece Erken’in bazı yorumlara ise yanıt verdiği görüldü.

(Yeniçağ)