Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile 4 büyük kulübün başkanları, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın daveti üzerine valilikte yaptıkları görüşme sona erdi.

Beşiktaş - Trabzonspor ve Fenerbahçe - Galatasaray maçları öncesi...

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile Galatasaray , Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor kulüplerinin başkanları, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın daveti üzerine valilikte bir araya geldi. Dört büyük spor kulübünün başkanları, bu hafta oynanacakları karşılaşmalar öncesinde İstanbul Valiliği’nde buluştu. Uzun süredir buluşmaları beklenen başkanlar, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın daveti üzerine bir araya geldi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve 4 büyük kulübün çıkışta özlenen pozu verdi.

Tarihi poz objektiflere böyle yansıdı.

Görüşme sonrası çıkışta Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Ali Koç tokalaştı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da oldukça samimi görüntü çizdi.

Cengiz ile Çebi de yine oldukça samimi gözüktü.

Yaklaşık 1.5 saat süren görüşmenin ardından Vali Yerlikaya ile başkanlar çıkış yaptı. Valilikten çıkışları sırasında başkanlar samimi görüntüler verdi. Vali Ali Yerlikaya ile başkanlar daha sonra basın mensuplarına el sallayarak poz verdi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya toplantı ile ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu hafta sonu İstanbul'da futbol şöleni var. Beşiktaş - Trabzonspor, Fenerbahce - Galatasaray maçları öncesinde centilmenlik ruhunun hem sahada hem de tribünde sürdürülmesi için sayın Başkanlarımızla bir araya geldik. Kazanan daima dostluk ve centilmenlik olacak" ifadelerini kullandı.